Hichem Boughamni – VD Betong och
Prefab

0735336112

Hichem@soukra.se

Bader Jerbi – Arbetschef Betong

0768764767

Bader.Jerbi@soukra.se

Tarek Albarho  – Administratör

Tarek@soukra.se

Pratap Singh – VD Mätkonsult

0707379678

Pratap@soukra.se

Anneli Berndt – Ekonomiansvarig

Anneli@soukra.se

Altin Karaj – Arbetsledare

Altin@soukra.se

Pellumb Mihasi – Arbetsledare

Pellumb@soukra.se

Fredrik Andersson  – Arbetschef Mark

0707752040

Fredrik.andersson@soukra.se

Pauli Nourbakhshe  – Ansvarig Markentreprenad

0707913682

Pauli@soukra.se

Emelie Kabir – KMA Samordnare

Emelie.kabir@soukra.se